Jakie stoły kateringowe warto wybrać?

Meble cateringowe powinny być nie tylko bardzo wygodne dla użytkowników, ale również muszą spełniać swoje zadania estetyczne. Przy zorganizowaniu imprezy coraz więcej osób korzysta z usług zewnętrznych firm cateringowych. W pierwszej kolejności warto nawiązać współpracę z firmami, które wyposażone są w porządne stoły i krzesła cateringowe.

Uniwersalne meble cateringowe

Oryginalny stół cateringowy powinien poradzić sobie nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Wynika to oczywiście z tego, że coraz więcej imprez organizowanych jest pod chmurką. Wysokiej jakości meble powinny być bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Warto postawić na modele, które mają specjalne zabezpieczenia przed samoczynnym składaniem się.

Na co zwrócić uwagę?

Nowoczesne stoły kateringowe powinny być dostępne ze wszystkich stron zwłaszcza, jeżeli pełnić będą one rolę szwedzkiego stołu. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby postawić na odpowiedni kształt i wielkość. Dla większości osób najwygodniejsze będą oczywiście stoły okrągłe albo modele w formie długich ław, które bez żadnego większego problemu można ustawić przy ścianie.

Praktyczne i uniwersalne stoły cateringowe

Porządne stoliki gastronomiczne powinny być wygodne nie tylko dla zaproszonych gości, ale również dla obsługi imprezy. Najlepszym wyborem są oczywiście lekkie stoły, które nie stawiają problemów przy transporcie. Rozłożenie ciężkich stołów nie jest wcale prostym zadaniem zwłaszcza, jak impreza jest dla wielu gości. Warto zwrócić uwagę także na mechanizm rozkładania i składania stolików gastronomicznych. Godne polecenia są przede wszystkim stoliki gastronomiczne wykonane ze stali albo polipropylenu. Materiały tego typu idealnie sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Stalowy stół cateringowy jest bardzo elegancki, dlatego też nie trzeba dokupować do niego obrusów.