Lampy owadobójcze do gastronomii i ich zastosowanie

gastronomiczne lampy owadobójcze

Profesjonalne lampy owadobójcze są dostępne w celu szybkiego pozbycia się owadów latających z Twojej firmy. Lampy owadobójcze mogą być stosowane przez całą dobę, ponieważ wabią owady nawet w świetle dziennym. Dwie niezależne metalowe kratki po obu stronach lampy umożliwiają znacznie większe pole działania. Lampę owadobójczą można zamontować na stole, ścianie lub podwiesić pod sufitem (łańcuszek do zawieszenia w komplecie). W zależności od modelu moc lampy waha się od 12 do 40 W.

Zastosowanie lamp owadobójczych

Gastronomiczne lampy owadobójcze są szeroko stosowane zarówno w obszarach sprzedaży, jak i w zakładach produkcyjnych przedsiębiorstw z segmentu HoReCa, aby odpędzić odwiedzających i personel od uciążliwych owadów latających (muchy, komary itp.).

Zabójca owadów to lampa ultrafioletowa gastronomiczna, której promieniowanie jest atrakcyjne dla owadów i całkowicie bezpieczne dla ludzi. Muchy wlatują w światło, uderzają w metalową kratkę urządzenia, która jest pod wysokim napięciem i giną. Martwe owady są gromadzone na palecie, którą należy okresowo opróżniać i czyścić.

gastronomiczne lampy owadobójcze

Konstrukcja lamp

W urządzeniach zastosowano wysokiej jakości lampy ultrafioletowe, zaprojektowane na 8000 godzin pracy. Przyciągają owady o każdej porze dnia, także w świetle dziennym. Tępiciele owadów posiadają solidny i higieniczny korpus wykonany z elektroforetycznego stopu aluminium o grubości 0,6-0,8 mm z odpornymi na uderzenia plastikowymi bokami. Dzięki temu, że obudowa jest obustronnie otwarta, obszar działania urządzenia znacznie się zwiększa. Lampy owadobójcze przeznaczone są do montażu ściennego, stołowego lub sufitowego (łańcuszek do zawieszania w komplecie).