Jak wybrać zapaski kelnerskie?

zapaska kelnerska

Goście lubią być obsługiwani przez schludnego, pomocnego kelnera w ładnym, czystym uniformie. Personel kawiarni, restauracji lub pubu jest odpowiedzialny za atmosferę panującą w miejscu, w którym spędza się przyjemnie czas. To, jak wyglądają kelnerzy i barmani, zależy od kierownictwa. To kierownicy stawiają wymagania dotyczące wyglądu pracowników i wydają polecenia dotyczące pracy swoim podwładnym. Wybór i zamawianie zapasek jest często dokonywane przez kierownictwo.

Dobrze jest, gdy zapaski kelnerskie łączą w sobie ciekawe wzornictwo, praktyczność, trwałość. Każdy będzie w stanie wybrać taki zapasek, jeśli nie będzie oszczędzał i zagłębi się w szczegóły. Designerski zapasek kelnerski to dobra inwestycja! Wytrzyma liczne prania, nie tracąc przy tym swojego pierwotnego wyglądu, nie rozedrze się w wyniku ciągłego użytkowania, będzie doceniana przez odwiedzających i jej właścicieli.

Szczegóły są wyznacznikiem wygody

Lepiej bez zapasek, niż z niewygodnym uniformem, który powoduje dyskomfort pracowników. Zamów produkty w odpowiednim rozmiarze, o optymalnej długości, aby zapasek nie krępował ruchów. Zwracaj uwagę na szczegóły:zapaska kelnerska

  • szwy;
  • rozmiar kieszonkowy itp.

Nigdy nie zapominaj o skórzanych wkładkach, które będą służyły przez bardzo długi czas. Atutem są średnie kieszenie. Jest w nich miejsce na książeczkę , długopis lub notatnik.

Konstrukcja jest ważnym parametrem wyboru

Zamówienie wyjątkowej zapaski kelnerskiej to właściwy krok. Bogaty wybór na stronie sklep.technica.pl może w tym pomóc. Nie wystarczy wziąć pod uwagę wystroju wnętrza i polityki samej instytucji. Wybierając projekt, nie zapominaj o praktyczności! Praca personelu obsługi jest związana z żywnością, plamy i inne zanieczyszczenia są nieuniknione. Białe mundury są ładne, ale muszą być zamawiane na zapas. Każdy pracownik musi mieć w zapasie co najmniej 1 zestaw ubrań. Modele z tkanin drukowanych są piękne i niepozbawione praktyczności. Klasyka jest odpowiednia w drogich restauracjach, właściciele nowoczesnych obiektów lepiej idą z duchem czasu i wybierają stylowe uniformy dla personelu.